Hızlı ve Ekonomik

0553 162 74 11

Hızlı ve Ekonomik Çekici

Ucuza Oto Kurtarma

Çekici, En Yakın Çekici, Oto Çekici

Araç Yardım Hizmetleri

Araç yardım hizmetleri ile araç sahiplerinin kaza ya da araçta meydana gelen mekanik bir arıza sonucu taşıtın hareketsiz kalması sonucunda hızlı bir şekilde verilen hizmetleri kapsamaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat arayacağınız müşteri temsilcisi ile en kısa zamanda ve en uygun hizmeti alabilmek için görüşme yapabilirsiniz. Firma Türkiye kapsamında çekici-vinç hizmetleri, tamirhaneler, araç marka ve modele göre servis istasyonları hakkında bilgi vermektedir.

Araç Yardım Hizmetleri Nelerdir?

Firma deneyimli ve kaliteli personelleri ve bünyesinde bulunan teknolojik donanımlar ile çeşitli araç yardım hizmetleri vermektedir.

  • Araç Çekici Hizmeti: Kaza, arıza, yanma veya hırsızlık sonucu hareketsiz bir biçimde kalan araçların karayolundan çekilmesi
  • Araç Kurtarma: Karayolunda meydana gelen trafik kazası sonrasında aracın yol dışına taşarak çekicinin kurtarmayacağı yerde vinç ile müdahale edilmesidir.
  • Araç Çilingir Hizmeti: Araca ait anahtarların kaybolması ya da içerisinde unutulması durumunda çilingir hizmetinin sağlanmasıdır.
  • Profesyonel Sürücü Temini: Araçta bulunan sürücünün trafik kazası sonucunda yaralanması veya hayatını kaybetmesi durumunda aracın bulunduğu yerden alınıp istenilen yere götürülmesi.
  • Lastik Değiştirme Hizmeti: aracın lastiğinin patlaması sonucu hareket edemeyen araca lastik değişim hizmeti verilmesi.
  • Yakıt Hizmeti: Araç karayolunda seyir halindeyken yakıtının bitmesi halince en yakın benzin istasyonuna çekilmesi sağlanmaktadır.

Tüm bu hizmetleri bünyesinde barındıran firma hızlı, ekonomik ve güvenli olması ile dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyetinin önemli olduğu sektörde kalıcı olmak daha önemlidir felsefesi, vereceği hizmetlere yol gösterici olmaktadır. Karayolunda kullandığımız araçlar ile her an başımıza ne gelebileceği konusunu asla unutmamalı alanında başarılı bir araç yardım hizmeti veren bir firmanın numarası da devamlı araçta bulunmasıgerektiği unutulmamalıdır.

Alanında yaptığı sayısız araç yardım hizmetleri ile kendini kanıtlamış bir firma sizi asla yolda bırakmamak için çalışmalarına devam etmektedir. Kendini sürekli yenileyen bir firma olarak Türkiye’nin her yerinde haftanın her günü tam zamanlı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Sosyal Medya
İletişim Bilgilerimiz
  • Adres:
  • Tel.:0553 162 74 11
  • Fax.:
  • info@ucuzacekici.com
×

Menüdeki başvuru formu ile üye olabilirsiniz. Üye OL

 
Yardım mı Lazım ?