Adana Çekici

Adana Çekici

Adana Oto Çekici

Ucuza Çekici olarak tüm Adana ilçe ve mahallerine hızlı oto çekici imkanı sunuyoruz. Oto çekiciler hayatımızın her noktasında ihtiyaç duyabildiğimiz önemli bir hizmet olmaktadır. Adana’da oto çekicilere olan ihtiyaç buzlanmanın arttığı kış aylarında zirveye çıkıyor. Ucuza Çekici olarak Adana’nın bu oto çekici ihtiyacını fazlasıyla karşılıyoruz. 590’ı aşan müşterimiz ve 86.400 saat mesai süremizle her an ve her yerde müşterilerimizin yanındayız.

 

Hizmetlerimiz Adana ile sınırlı olmayıp tüm Türkiye’yi içine almaktadır. Oto çekici alanındaki 10 yılı aşan tecrübemizle hızlı ve güvenli araç taşıma olanaklarımız bulunmaktadır. Servislerimiz süresince tam zamanlı müşteri iletişimi ve müşteri ulaşımı öncelik verdiğimiz konular arasındadır.

Adana Çekici

Yolculuk esnasında yaşanabilecek en zorlu anlardan biri de aracın arıza vermesi durumudur. Böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında yardım alacağınız kurum yahut kişilerin alanında uzman ve teçhizatı profesyonel nitelikte olması gerekir. Aksi takdirde yardım almak isterken zaman, emek ve para kaybına uğramanız söz konusu olabilmektedir. Böyle bir durumu yaşamamak adına sektörel anlamda çekici hizmetleri alanına yeni bakış açıları kazandırmayı bir çalışma prensibi haline getiren Adana oto kurtarma firmamızı tercih etmeniz; hiçbir kayıp yaşamadan madden ve manen avantajlı konuma gelmenizi sağlar. Adana çekici işlemleri kapsamında sunulan hizmet paketleri; ihtiyacınıza uygun olarak dizayn edilen çeşitli avantajlara sahiptir. Her yolda kalma sorunun veya arızanın kaynağı farklı sebeplere bağlı olduğundan, talep ettiğiniz hizmet paketinin sizin sorununuzun çözümüne yönelik olması oldukça önemlidir.

Adana Çekici Hizmetlerimiz

Firmamızın sizlere sunduğu avantajlı hizmet paketlerinden bazıları:

  • Şehir İçi Adana Çekici Hizmeti
  • Şehirlerarası Çekici Hizmeti
  • Şehir İçi Arıza Tespit ve Onarım Ekibi
  • Şehirlerarası Arıza Tespit ve Onarım Ekibi
  • Çoklu Araç Çekim Hizmeti
  • 7/24 Yol Yardım ve Kurtarma Hizmeti

Adana oto kurtarma taleplerinde eğer aracınızın fiziksel mekanizmalarıyla ilgili teknik bir müdahale gerekiyor ise ekip hizmeti, yalnızca istediğiniz istikamete teslimi gerekiyorsa çekici hizmeti talebinde bulunarak, bütüncül ve tek fiyatlı çekici hizmetlerinin yerine yalnızca ihtiyacınız olan yol yardımına ücret ödersiniz. Böylece farklı firmaların almadığınız hizmetlere dahi ödeme yapmanızı gerektiren toplu paketlerinin dezavantajını yaşamadan hem sorununuzu çözmenin, hem de maddi bir kayba uğramamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Farklı araç tiplerinin de farklı çekici modellerine ihtiyaç duymasından dolayı çekici araç filosunun genişliği ve işlevselliği oldukça önemli bir konudur. Adana oto çekici hizmetlerinde otomobilden kamyonete, 4×4 otomobillerden ağır ticari araçlara değin her tür ve ağırlıkta aracın taşınması için gerekli teknolojik teçhizat ve filo kapasitesi ile Adana oto kurtarma firmamız taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Boyut ve çeşidine göre farklılık gösteren taşıma usulleri aracınızın niteliğine uygun olacak şekilde profesyonel çekici ekibimiz tarafından planlanarak uygulanmaktadır. Gerekli tüm hesaplamaların ve uygun tekniklerin bir plan dâhilinde gerçekleştirilmesi, çekme işleminizin herhangi bir sekteye uğramaması ve aracınızın güvenliği bakımından son derece önemli bir unsurdur.

Seyhan’da Oto Çekici

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Adana oto çekici servisimiz şehrin bütün ilçelerini içine almaktadır. Aracınız ne tür bir oto çekici servisine ihtiyaç duyarsa duysun tam donanımlı araçlarımız ve işlerinde fazlasıyla deneyimli profesyonel ekibimizle hızlıca yanınızdayız. Ekibimizin bölgeye gelmesiyle beraber aracınız olduğu yerden güvenle çekilir ve hedeflenen noktaya taşınmaya başlanır. Adana oto çekici noktasında Seyhan’da hafif, orta ve ağır araç çekme olanakları sunuyoruz. Oto çekicilerimiz hem bireysel hem de kurumsal olarak çalışmaktadır.

 

Adana, Seyhan’da tecrübeli, profesyonel bir oto kurtarma şirketinde yardım almak istiyorsanız şimdi bizleri 0553 162 74 11 telefon numarası üzerinden arayabilir ve müşteri hizmetlerimizle görüşerek ihtiyacınız olan oto çekiciyi hızlıca bulunduğunuz konuma çağırabilirsiniz. Ucuza Çekici Adana’ya 365 gün, 7/24 hizmet veren bir oto çekicidir. Oto çekici talep ve randevuları web sitemiz üzerinden de alınabilir. Bunun için ana sayfamızdaki formu doldurabilir veya WhatsApp butonu ile WhatsApp servisimize bağlanabilirsiniz.

Yüreğir Oto Çekici

Seyhan dışında hizmet verdiğimiz diğer tüm Adana ilçeleri arasında Yüreğir gibi büyük bölgeler de bulunuyor. Yüreğirli müşterilerimiz pratik ve güvenilir oto çekici servisi almak bizlere ulaşıyor. Aracınız talep edilen noktadan çekilirken ulaşımınızın güvenlice sağlanması amaçlanır. Yüreğir bölgesinde yer alan müşterilerimiz geniş çaplı araç çekim ve teslim ağımızdan en iyi olanaklarla yararlanırlar.

 

Oto çekici ağımız her an aktiftir ve bu sayede Seyhan’ın yanı sıra Yüreğir ve Çukurova gibi ilçelere hızlı ve kolay şekilde ulaşım sağlarlar. Ucuza Çekici profesyonel hizmetlerini uygun fiyat politikası ile sunan bir Adana oto çekicisi firmasıdır. Bu nedenle müşterilerimiz bizde asla artırılmış fiyatlarla karşılaşmazlar. Uygun fiyat politikamız müşterilerimize verdiğimiz değeri gösterir. Ekonomik oto çekici servislerimizin içinde araç kurtarmanın yanı sıra akü takviye ve yakıt desteği de vardır.

Diğer Hizmet Bölgeleri:
İstanbul Oto Çekici

Çukurova Oto Çekici Servisi

  • Adana, Çukurova’da Ucuza Çekici olarak sahip olduğumuz bir başka iddialı özelliğimiz de araç çekiminin dışında vaka yerinde hasar tetkik ve tamir seçenekleri sunuyor olmamızdır.
  • Böylece otomobillerindeki problemi merak eden Adanalılar sorunun yerinde çözülmesi imkanına sahip oluyor.
  • Tüm şehir içi ve şehir dışı taşımalar üst düzey güvenlik önlemleri ile gerçekleştirilir.
  • Adana oto çekicisi olarak güler yüz ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Hemen Şimdi Oto Çekici Arayın 0553 162 74 11

Çekici Hizmeti Nasıl verilmektedir?

Aracınızın Yolda arıza yapması veya kaza yapması halinde, eğer kaskonuz yoksa bizlere ulaşarak Çekici talebinde bulunabilirsiniz.
Sizlere bulunduğunuz yerden çektirmek istediğiniz yere ister şehir içi ister şehirlerarası olsun en hesaplı fiyat ile Çekici hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimiz içinde Tamirci desteği de bulunmaktadır. Aracınızın marka ve modeline göre oto tamir servisi önerisinde bulunmaktayız.

Oto kurtarma hizmeti var mı?

Aracınız Çamura saplandı veya kaldrıma çıktınız ve aracınız hareket edemez halde ise Kurtarıcı araçlarımızla aracınıza zarar vermeden uzman ve eğitimli
personelimizle Oto Kurtarma hizmeti verilmektedir.

Aracım çekiciye yüklenirken zarar görür mü?

Aracınız hangi marka ve Model olursa olsun İşinde uzman ve tecrübeli kadromuzla çekme işle yapıldığı için aracınızın herhangi bir zarar görmesi söz konusu değildir.
Gerek Kurtarıcı ekipmanlarımız gerekse iş tecrübesinden dolayı en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Çekici Ücretleri Nasıl belirleniyor?

Çekici ücretleri; aracınızın binek otomobil veya Ticari araç olması durumunda fiyat farlılığı göstermektedir. Binek araçları Küçük çekici araçları ile çekilmesi sebebiyle
fiyat daha uygun olmaktadır.Ancak aracınızın kazalı veya tekeri kopuk olması durumunda müdahale edecek Kurtarıcı aracının farklılık göstermesinden dolayı azda olsa fiyat değişmektedir.
Daha büyük ticari araçlarda ise Ağır ticari araçlar ile hizmet sağlanmaktadır. Genel olarak şehiriçi veya şehir dışına çektirmek istediğniz aracınızın durum detayları görüşme esnasında sizden bilgi alınır ve en makul fiyat teklifi sizlere sunulur.

Adana’da 99.5% Destek Bölgesi

İstanbul içinde hızlı çekici

Adana'da Yol Yardım Hizmeti

Desteklenen Bölgeler

Seyhan

Seyhan

Yüreğir

Yüreğir

Çukurova

Çukurova

Sarıçam

Sarıçam

Ceyhan

Ceyhan

Kozan

Kozan

İmamoğlu

İmamoğlu

Karataş

Karataş

Karaisalı

Karaisalı

Pozantı

Pozantı

Yumurtalık

Yumurtalık

Tufanbeyli

Tufanbeyli

Feke

Feke

Aladağ

Aladağ

Saimbeyli

Saimbeyli

Call Now Button