Ceyhan Oto Çekici

Ceyhan Çekici

Ceyhan Oto Çekici

Ucuza Çekici olarak eğer aracınız arızalanır ve Ceyhan’da yolda kalırsanız sizlere 7/24 Ceyhan oto çekici hizmeti sunuyoruz. Adana gibi yüksek nüfuslu şehirlerde oto çekiciler yeri geldiğinde hayat kurtarıcıdır. Adana’nın Ceyhan ilçesi için de durum farklı değil. Ucuza Çekici tüm Ceyhanlıların her an yardımına koşmak üzere hazır bekliyor.

 

Oto çekici firması Ucuza Çekici’de 10 yılı devirdiğimiz şu zamanlarda tüm Türkiye’nin araç taşıma ihtiyaçlarına cevap oluyoruz. 590’dan fazla müşterimiz, 86.400 saat mesai süremiz ve fazlasıyla deneyimli, profesyonel kadromuzla tüm Ceyhan ilçesine tam zamanlı oto çekici servislerimizle hizmet vermekteyiz. Daima uygun fiyat politikasını gözettiğimiz araç kurtarma hizmetinde Ceyhan müşterilerimize tam zamanlı iletişim ve araç ulaşım olanakları sunmaktayız.

Belediyeevleri Oto Kurtarma

Ucuza Çekici, Ceyhan’ın tüm mahallelerine 20 dakika içinde araç çekim hizmeti vermektedir. Hafif, orta ve ağır araç çekim işlemlerini yapabiliyoruz. Oto çekici servisimiz sadece bireysel değil aynı zamanda kurumsal odaklı da olmaktadır. Kaliteli ve güvenilir oto çekici servisleri için şimdi yılın 365 günü 7/24 hazır olan Ucuza Çekici’yi 0553 162 74 11 numarasından arayabilirsiniz.

 

Belediyeevleri gibi Ceyhan’ın başlıca mahallerine kısa sürede erişebilen, her an hazırda bekleyen araçlarımız bulunmaktadır. Müşterilerimiz bizlere hem web sayfamız üzerinden çevrimiçi şekilde ulaşabilir hem de telefon numaramızı kullanabilir. Ceyhan’da size en yakın kurtarma aracının nerede olduğunu merak ediyorsanız şimdi bizlere ulaşabilirsiniz. Oto kurtarma aracımız Belediyeevleri gibi tüm Ceyhan mahallelerini içine alarak çalışır.

Diğer Hizmet Bölgeleri:
İzmir Oto Çekici

Hürriyet Mahallesi Oto Çekici

Ucuza Çekici bugün yüz bin saate doğru yol alan mesai süresiyle sektörün en bilinir ve güvenilir tecrübeli oto kurtarma şirketleri arasında yer alıyor. Hürriyet Mahallesi gibi Ceyhan’ın bir diğer önemli semtlerine ulaşan araçlarımız burada müşterilerimize pratik ve güvenilir oto çekici olanakları sunar. Oto kurtarma noktasında her türlü zorluğun üstesinden gelebiliyoruz.

 

Tüm kurtarma süreci devam ederken müşterilerimizin güvenle yolculuk ettiklerinden emin oluyoruz. Geniş kapsamlı araç çekim ve teslim ağımız belirlenen tüm noktalara zamanında ulaşır ve Ceyhan müşterilerini bekletmez. Siz de hem zamandan tasarruf etmek hem de uygun fiyata araç kurtarma olanaklarından yararlanmak için bizlere ulaşın.

Aydemiroğlu Mahallesi Çekici

  • Ceyhan’ın diğer başlıca mahallerinden Aydemiroğlu da araç kurtarma ve oto çekici servislerimizin kapsamı altındadır.
  • Müşteri trendleri çekici endüstrisine yön vermektedir.
  • Ucuza Çekici’de en son trendleri daima yakından takip ederek kendimizi güncel tutuyoruz ve Ceyhan müşterilerimize en iyi araç kurtarma olanaklarını sağladığımızdan emin oluyoruz.
  • Bizlere web sitemizden ulaşmak isterseniz adres bilgilerinizi ana sayfamızdaki forma girin ve bizlere iletin. Ekibimiz sizlere ulaşacak ve aracınızı istenilen noktaya götürecek. Bunun yanında daha da hızlı ulaşım için WhatsApp canlı destek hattımız olduğunu da söyleyelim.

Hemen Şimdi Oto Çekici Arayın 0553 162 74 11

Çekici Hizmeti Nasıl verilmektedir?

Aracınızın Yolda arıza yapması veya kaza yapması halinde, eğer kaskonuz yoksa bizlere ulaşarak Çekici talebinde bulunabilirsiniz.
Sizlere bulunduğunuz yerden çektirmek istediğniz yere ister şehir içi ister şehirlerarası olsun en hesaplı fiyat ile Çekici hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimiz içinde Tamirci desteğide bulunmaktadır. Aracınızın marka ve modeline göre oto tamir servisi önerisinde bulunmaktayız.

Oto Kurtarma Hizmeti varmı ?

Aracınız Çamura saplandı veya kaldrıma çıktınız ve aracınız hareket edemez halde ise Kurtarıcı araçlarımızla aracınıza zarar vermeden uzman ve eğitimli
personelimizle Oto Kurtarma hizmeti verilmektedir.

Aracım Çekiciye yüklenirken zarar görürmü ?

Aracınız hangi marka ve Model olursa olsun İşinde uzman ve tecrübeli kadromuzla çekme işle yapıldığı için aracınızın herhangi bir zarar görmesi söz konusu değildir.
Gerek Kurtarıcı ekipmanlarımız gerekse iş tecrübesinden dolayı en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Çekici Ücretleri Nasıl belirleniyor?

Çekici ücretleri; aracınızın binek otomobil veya Ticari araç olması durumunda fiyat farlılığı göstermektedir. Binek araçları Küçük çekici araçları ile çekilmesi sebebiyle
fiyat daha uygun olmaktadır.Ancak aracınızın kazalı veya tekeri kopuk olması durumunda müdahale edecek Kurtarıcı aracının farklılık göstermesinden dolayı azda olsa fiyat değişmektedir.
Daha büyük ticari araçlarda ise Ağır ticari araçlar ile hizmet sağlanmaktadır. Genel olarak şehiriçi veya şehir dışına çektirmek istediğniz aracınızın durum detayları görüşme esnasında sizden bilgi alınır ve en makul fiyat teklifi sizlere sunulur.

Ceyhan’da 98% Destek Bölgesi

İstanbul içinde hızlı çekici

Ceyhan'da Çekici Hizmeti

Desteklenen Bölgeler

Adatepe

Adatepe

Altıocak

Altıocak

Aydemiroğlu

Aydemiroğlu

Belediyeevleri

Belediyeevleri

Bota

Bota

Burhaniye

Burhaniye

Büyük Kırım

Büyük Kırım

Civantayak

Civantayak

Cumhuriyet

Cumhuriyet

Emek

Emek

Esentepe

Esentepe

Fatih Sultan Mehmet

Fatih Sultan Mehmet

Gazi Osman Paşa

Gazi Osman Paşa

Hürriyet

Hürriyet

İnönü

İnönü

İstiklal

İstiklal

Kaltakiye

Kaltakiye

Kelemeti

Kelemeti

Konakoğlu

Konakoğlu

Koruklu

Koruklu

Küçük Kırım

Küçük Kırım

Mithatpaşa

Mithatpaşa

Modernevler

Modernevler

Muradiye

Muradiye

Namık Kemal

Namık Kemal

Sarısakal

Sarısakal

Şahin Özbilen

Şahin Özbilen

Şehit Hacı İbrahim

Şehit Hacı İbrahim

Türlübaş

Türlübaş

Ulus

Ulus

Yarsuvat

Yarsuvat

Call Now Button