En Yakın Çekici

En Yakın Çekici Numarası

Çekici hizmeti taleplerinde süre unsuru ihtiyaç bulunan yer, hizmet, araç ne olursa olsun önemli konulardan biridir. Bu nedenle yol yardımı yahut çekme talebinde bulunacağınız firmanın konumunuza en yakın çekici firması olması avantajlı bir durumdur. Araç kurtarma ve onarım işlemlerini gerçekleştiren firmaları bir arada bulabileceğiniz online platformumuz sayesinde almak istediğiniz hizmet paketini ve bu hizmeti sunan firmayı dilediğiniz ölçütlere göre sıralayabilir ve seçebilirsiniz. Sıralama ölçütlerinizde önceliğiniz ister fiyat, ister çekici araç modeli yahut sunulan paket içerikleri olsun; rahatlıkla hizmet veren firmaların listesine ulaşarak kriterlerinize göre değerlendirme yapabilirsiniz. Bu sıralama olanağı hem en yakın oto kurtarma hizmeti sunan firmayı bulmanızı, hem de bu işlem için en uygun fiyat tekliflerini görerek karar vermenizi sağlar.

Size En Yakın Çekici Hizmeti Bir Tık Uzağınızda

Araç çekme işlemlerinizde firma tercihi yaparken lokasyonun önemi oldukça büyüktür. Özellikle metropol şehirlerde ya da şehrinizin merkezinde yol yardımı almanız gerektiğinde; trafik ve yoğunluk saatleri içinde olmanız gibi negatif faktörler günlük planlarınızı etkileyen bekleme sürelerine yol açabilmektedir. İşte bu nedenlerden ötürü aracınızı çekmesi için tercih edeceğiniz firmanın konum ve faaliyet alanı bakımından bölgenizde hizmet veren, gezici ekip hizmeti ile tüm şehirde her konuma rahatlıkla ulaşabilen bir firma olması son derece önemlidir. En yakın oto çekici arayışlarınızı tek tıkla gerçekleştirebilmek için tüm Türkiye’de hizmet veren çekici firmalarını ve sundukları hizmetleri bir arada bulabileceğiniz platformumuzu ziyaret edebilir; istediğiniz yol yardım ve çekme talebinde yine online olarak bulunabilirsiniz.

Hafta sonu ve resmi tatil günleri dâhil olmak üzere yılın her günü, 24 saat boyunca en yakın çekici hizmeti alma avantajını, Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun en profesyonel yol yardım ve çekici hizmeti sunan firmalara ulaşma lüksünü sizler için sunmaktayız. Platformumuz sayesinde; hizmet kalitesi ve sektörel güvenirliği ispatlanmış firmaları sizin ve aracınızın güvenliğini garanti altında tutmak için belirli kriterleri sağlamaları halinde bünyemize dâhil etmekteyiz. En yakın oto kurtarma hizmetlerinde korsanlaşmanın önüne geçmek için resmi firmaların uzman ekipleri ile çalışmak vazgeçilmez ilkelerimizin başında yer almaktadır. Yol yardım ve çekici bulma hizmeti veren firmalara ulaşabileceğiniz online platformlar arasında en çok tercih edilen marka olarak hizmetlerimiz devam etmektedir.

En Yakın Çekici Hizmeti

Hemen Şimdi Oto Çekici Arayın 0553 162 74 11

Çekici Hizmeti Nasıl verilmektedir?

Aracınızın Yolda arıza yapması veya kaza yapması halinde, eğer kaskonuz yoksa bizlere ulaşarak Çekici talebinde bulunabilirsiniz.
Sizlere bulunduğunuz yerden çektirmek istediğniz yere ister şehir içi ister şehirlerarası olsun en hesaplı fiyat ile Çekici hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimiz içinde Tamirci desteğide bulunmaktadır. Aracınızın marka ve modeline göre oto tamir servisi önerisinde bulunmaktayız.

Oto Kurtarma Hizmeti varmı ?

Aracınız Çamura saplandı veya kaldrıma çıktınız ve aracınız hareket edemez halde ise Kurtarıcı araçlarımızla aracınıza zarar vermeden uzman ve eğitimli
personelimizle Oto Kurtarma hizmeti verilmektedir.

Aracım Çekiciye yüklenirken zarar görürmü ?

Aracınız hangi marka ve Model olursa olsun İşinde uzman ve tecrübeli kadromuzla çekme işle yapıldığı için aracınızın herhangi bir zarar görmesi söz konusu değildir.
Gerek Kurtarıcı ekipmanlarımız gerekse iş tecrübesinden dolayı en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Çekici Ücretleri Nasıl belirleniyor?

Çekici ücretleri; aracınızın binek otomobil veya Ticari araç olması durumunda fiyat farlılığı göstermektedir. Binek araçları Küçük çekici araçları ile çekilmesi sebebiyle
fiyat daha uygun olmaktadır.Ancak aracınızın kazalı veya tekeri kopuk olması durumunda müdahale edecek Kurtarıcı aracının farklılık göstermesinden dolayı azda olsa fiyat değişmektedir.
Daha büyük ticari araçlarda ise Ağır ticari araçlar ile hizmet sağlanmaktadır. Genel olarak şehiriçi veya şehir dışına çektirmek istediğniz aracınızın durum detayları görüşme esnasında sizden bilgi alınır ve en makul fiyat teklifi sizlere sunulur.

Türkiye  98% Destek Bölgesi

Call Now Button