Erzurum Çekici

erzurum oto çekici

Erzurum Çekici

Aracınız görece ıssız bir lokasyonda arızalanıp kaldığında derhal bir yardım almak istersiniz. Ucuza Çekici olarak Erzurum’da müşterilerimize hızlı ve güvenilir çekici hizmetleri sunuyoruz. Araç kurtarma servisimiz tüm Erzurumlu müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. Ucuza Çekici’nde tüm Türkiye’den 590’ı aşan daimi müşterimiz ve 86.400 saat mesai süremiz var. Bu anlamda Erzurum’un her noktasına hızlı oto kurtarma desteği sunuyoruz.

 

10 yılı aşkın süredir sektörde olmamız müşterilerimize en iyi araç kurtarma ve yol yardımını en iyi fiyattan sunmamıza olanak tanıyor. Araç taşıma hizmetlerimiz süresince Erzurum müşterilerimize tam zamanlı müşteri iletişimi ve araç ulaşım olanakları sunmaktayız. Servislerimiz Erzurum’un sayıları on beşi aşkın tüm ilçelerini kapsamaktadır. Öyleyse detaylara geçelim.

Horasan’da Oto Çekici

Oto çekici hizmeti alırken bir servisin fiyatlarını, hizmeti almadan önce öğrenmek oldukça önemlidir. Kimi servisler bu anlamda müşterilerine beklenmedik araç çekim ve taşıma fiyatları sunarken bizler Ucuza Çekici olarak Erzurum müşterilerimize daima en adil fiyatlandırmaları sağlıyoruz. Araç çekim ekipmanlarımız ve çalışanlarımız her türlü zorluğun üstesinden gelecek kabiliyettedir.

 

Erzurum, Horasan’da tüm müşterilerimize hafif, orta ve ağır oto kurtarma olanakları sunuyoruz. Olduğu yerden hızlıca kurtarılan aracınız güvenle hedeflenen noktaya taşınıyor. Servisimiz hem bireysel hem de kurumsal olmaktadır. Görevimizi tamamladıktan sonra faturanız kesilir. Nerede olursanız olun sizlere bir telefon (0553 162 74 11) kadar yakınız ve 7/24 aktif hizmet veriyoruz.

Otlu’da Oto Kurtarma Servisi

Erzurum’da Horasan’ın yanı sıra Otlu ilçesinde araç kurtarma, oto çekim ve yol yardım sağlıyoruz. Geniş çaplı araç çekim ağımız sayesinde otomobilinizin bulunduğu noktaya sizleri fazla bekletmeden süratle ulaşabiliyoruz. Peki Otlu’da yol yardımı arayan müşterilerimiz bizlere en hızlı nasıl ulaşabilirler? Bu noktada gerek web sitemizdeki formu doldurabilir, bizlere telefon açabilir ya da WhatsApp canlı destek hattımıza bağlanabilirler.

Diğer Hizmet Bölgeleri:
İstanbul Oto Çekici

Pasinler’de Yol Yardımı

  • Ucuza Çekici’de araçlarınıza bulundukları yerde hızlı hasar tetkik ve tamir imkanları sunmaktayız.
  • Tüm taşıma üst düzey güvenlik önlemleri ile yerine getirilir ve riske yer verilmez.
  • Müşterilerimiz daima en ön planımızdadır ve güler yüzü her an olsun önemsemekteyiz.
  • Ucuza Çekici’de Erzurum, Pasinler ilçesinde sağladığımız tüm oto çekici servislerinde her türlü aracı kurtarabiliyor ve hatta aynı anda birden fazla araç çekebiliyoruz.

Hemen Şimdi Oto Çekici Arayın 0553 162 74 11

Çekici Hizmeti Nasıl verilmektedir?

Aracınızın Yolda arıza yapması veya kaza yapması halinde, eğer kaskonuz yoksa bizlere ulaşarak Çekici talebinde bulunabilirsiniz.
Sizlere bulunduğunuz yerden çektirmek istediğniz yere ister şehir içi ister şehirlerarası olsun en hesaplı fiyat ile Çekici hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimiz içinde Tamirci desteğide bulunmaktadır. Aracınızın marka ve modeline göre oto tamir servisi önerisinde bulunmaktayız.

Oto Kurtarma Hizmeti varmı ?

Aracınız Çamura saplandı veya kaldrıma çıktınız ve aracınız hareket edemez halde ise Kurtarıcı araçlarımızla aracınıza zarar vermeden uzman ve eğitimli
personelimizle Oto Kurtarma hizmeti verilmektedir.

Aracım Çekiciye yüklenirken zarar görürmü ?

Aracınız hangi marka ve Model olursa olsun İşinde uzman ve tecrübeli kadromuzla çekme işle yapıldığı için aracınızın herhangi bir zarar görmesi söz konusu değildir.
Gerek Kurtarıcı ekipmanlarımız gerekse iş tecrübesinden dolayı en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Çekici Ücretleri Nasıl belirleniyor?

Çekici ücretleri; aracınızın binek otomobil veya Ticari araç olması durumunda fiyat farlılığı göstermektedir. Binek araçları Küçük çekici araçları ile çekilmesi sebebiyle
fiyat daha uygun olmaktadır.Ancak aracınızın kazalı veya tekeri kopuk olması durumunda müdahale edecek Kurtarıcı aracının farklılık göstermesinden dolayı azda olsa fiyat değişmektedir.
Daha büyük ticari araçlarda ise Ağır ticari araçlar ile hizmet sağlanmaktadır. Genel olarak şehiriçi veya şehir dışına çektirmek istediğniz aracınızın durum detayları görüşme esnasında sizden bilgi alınır ve en makul fiyat teklifi sizlere sunulur.

Erzurum’da 99.5% Destek Bölgesi

İstanbul içinde hızlı çekici

Erzurum'da Yol Yardım Hizmeti

Desteklenen Bölgeler

Horasan

Horasan

Otlu

Otlu

Pasinler

Pasinler

Karayazı

Karayazı

Hınıs

Hınıs

Tekman

Tekman

Karaçoban

Karaçoban

Aşkale

Aşkale

Şenkaya

Şenkaya

Çat

Çat

Köprüköy

Köprüköy

İspir

İspir

Tortum

Tortum

Narman

Narman

Uzundere

Uzundere

Olur

Olur

Pazaryolu

Pazaryolu

Call Now Button