Erzurum Oto Çekici

0553 162 74 11

Erzurum Çekici

Aracınız görece ıssız bir lokasyonda arızalanıp kaldığında derhal bir yardım almak istersiniz. Ucuza Çekici olarak Erzurum’da müşterilerimize hızlı ve güvenilir çekici hizmetleri sunuyoruz. Araç kurtarma servisimiz tüm Erzurumlu müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. Ucuza Çekici’nde tüm Türkiye’den 590’ı aşan daimi müşterimiz ve 86.400 saat mesai süremiz var. Bu anlamda Erzurum’un her noktasına hızlı oto kurtarma desteği sunuyoruz.

 

10 yılı aşkın süredir sektörde olmamız müşterilerimize en iyi araç kurtarma ve yol yardımını en iyi fiyattan sunmamıza olanak tanıyor. Araç taşıma hizmetlerimiz süresince Erzurum müşterilerimize tam zamanlı müşteri iletişimi ve araç ulaşım olanakları sunmaktayız. Servislerimiz Erzurum’un sayıları on beşi aşkın tüm ilçelerini kapsamaktadır. Öyleyse detaylara geçelim.

Erzurum’da Oto Çekici

Oto çekici hizmeti alırken bir servisin fiyatlarını, hizmeti almadan önce öğrenmek oldukça önemlidir. Kimi servisler bu anlamda müşterilerine beklenmedik araç çekim ve taşıma fiyatları sunarken bizler Ucuza Çekici olarak Erzurum müşterilerimize daima en adil fiyatlandırmaları sağlıyoruz. Araç çekim ekipmanlarımız ve çalışanlarımız her türlü zorluğun üstesinden gelecek kabiliyettedir.

 

Erzurum, Horasan’da tüm müşterilerimize hafif, orta ve ağır oto kurtarma olanakları sunuyoruz. Olduğu yerden hızlıca kurtarılan aracınız güvenle hedeflenen noktaya taşınıyor. Servisimiz hem bireysel hem de kurumsal olmaktadır. Görevimizi tamamladıktan sonra faturanız kesilir. Nerede olursanız olun sizlere bir telefon (0553 162 74 11) kadar yakınız ve 7/24 aktif hizmet veriyoruz.

Erzurum Oto Kurtarma Servisi

Erzurum’da Horasan’ın yanı sıra Otlu ilçesinde araç kurtarma, oto çekim ve yol yardım sağlıyoruz. Geniş çaplı araç çekim ağımız sayesinde otomobilinizin bulunduğu noktaya sizleri fazla bekletmeden süratle ulaşabiliyoruz. Peki Otlu’da yol yardımı arayan müşterilerimiz bizlere en hızlı nasıl ulaşabilirler? Bu noktada gerek web sitemizdeki formu doldurabilir, bizlere telefon açabilir ya da WhatsApp canlı destek hattımıza bağlanabilirler.

Diğer Hizmet Bölgeleri:
İstanbul Oto Çekici

Erzurum Yol Yardımı

  • Ucuza Çekici’de araçlarınıza bulundukları yerde hızlı hasar tetkik ve tamir imkanları sunmaktayız.
  • Tüm taşıma üst düzey güvenlik önlemleri ile yerine getirilir ve riske yer verilmez.
  • Müşterilerimiz daima en ön planımızdadır ve güler yüzü her an olsun önemsemekteyiz.
  • Ucuza Çekici’de Erzurum, Pasinler ilçesinde sağladığımız tüm oto çekici servislerinde her türlü aracı kurtarabiliyor ve hatta aynı anda birden fazla araç çekebiliyoruz.

Hemen Şimdi Oto Çekici Arayın 0553 162 74 11

Call Now Button