Hakkımızda

Ucuza Çekici Hizmetleri

Ucuza Çekici

Ucuza Çekici  Web Sitesi Araç Çekici sektöründe En İyi firmalar ile Bir Çok şehirde Kurtarıcı Hizmeti vermekte olan Çekiciler ile Çekici ihtiyacı olan kişilere hizmet sağlayan bir Platformdur.

Gerek kendi araçlarımız gerekse anlaşmalı firmalarımız ile gece gündüz demeden her türlü koşulda araç çekici hizmeti vermekteyiz.

 

Ucuzacekici.com , Acil oto yol yardım alanlarında hem hizmet vermekte hem de konumunuza en yakın oto çekici firmasını yönlendirmekteyiz.

Geçmişte yaşanan kurtarıcı ve acil oto yardım sorunlarının aksine, teknolojinin her alanından yararlanan ekibimiz, asla yarı yolda kalmayacağınız ve hem can hem de mal güvenliğinizi sağlayacak hizmet içeriği sunar.

Ucuza Çekici Hizmetleri
Profesyonel Çekici Hizmeti

Uygun Fiyat0%

Güvenilirlik0%

7/24 Destek0%

Hızlı Hizmet0%

10 Yıllık Hizmet

Uyguladığımız çekici ve Uygun fiyat taktikleri sayesinde aracınız hasar görmeden yoldan alırız. Kaza yapmış hasar görmüşse oldukça dikkatli bir şekilde uygun çekiciye yükler ve dilediğiniz adrese ulaştırırız. Profesyonel çekici desteğini, hızlı, uygun fiyatlı ve en önemlisi de güler yüzlü personeller aracılığıyla almak istediğinizde bizi aramanız yeterli olacaktır.

Ucuza Çekici  Web Sitesi Araç Çekici sektöründe En İyi firmalar ile Bir Çok şehirde Kurtarıcı Hizmeti vermekte olan Çekiciler ile Çekici ihtiyacı olan kişilere hizmet sağlayan bir Platformdur. Gerek kendi araçlarımız gerekse anlaşmalı firmalarımız ile gece gündüz demeden her türlü koşulda araç çekici hizmeti vermekteyiz.

Ucuzacekici.com , Acil oto yol yardım alanlarında hem hizmet vermekte hem de konumunuza en yakın oto çekici firmasını yönlendirmekteyiz. Geçmişte yaşanan kurtarıcı ve acil oto yardım sorunlarının aksine, teknolojinin her alanından yararlanan ekibimiz, asla yarı yolda kalmayacağınız ve hem can hem de mal güvenliğinizi sağlayacak hizmet içeriği sunar. Bu işi yıllardır devam ettirmekte olmaktan ve siz değerli müşterilerimizi her daim memnun etmekten gurur duyarız. Ucuza Çekici Hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim hattımız sayesinde hem uygun fiyatlı çekici hem de hızlı çekici hizmeti almanızı sağlamaktayız. Yolda kalmanın birçok farklı nedeni vardır. Kimi zaman araç arıza yapar, kimi zaman kaza ya da olumsuz hava koşulları yol almanızı, istediğiniz yere gitmenizi engeller. Ucuza Çekici oto kurtarma ekibimiz hangi durumda hangi sebepten yolda kalmış olursanız olun bir telefon ile yanınızdadır. Tam 81 ilde hizmet vermekte olup ve bizi aradığınızda sizlere uygun, yakın ekip ve ekipmanı verdiğiniz adrese yollamaktayız. Çoklu çekici alanında rakiplerimizi kıskandıracak avantajlar ve hizmet içeriğiyle bir gün değil her gün sizlerleyiz. Uyguladığımız çekici ve Uygun fiyat taktikleri sayesinde aracınız hasar görmeden yoldan alırız. Kaza yapmış hasar görmüşse oldukça dikkatli bir şekilde uygun çekiciye yükler ve dilediğiniz adrese ulaştırırız. Profesyonel çekici desteğini, hızlı, uygun fiyatlı ve en önemlisi de güler yüzlü personeller aracılığıyla almak istediğinizde bizi aramanız yeterli olacaktır. Yol yardım desteğini sizlere sunarken, çözüm odaklı düşünür, planlarımızı yapar ve aşama aşama gerçekleştiririz. Geniş servis ağımız ve sizlerle kurduğumuz sağlıklı iletişim ile cevabı net kısa sorular yönelterek hazırlıklı bir şekilde verilen adres de olur veya en yakında ki oto çekici ekibini adrese yönlendirmekteyiz. Oto kurtarma alanında garantili hizmet almanız engelsiz ulaşım sağlamak için bir telefon kadar uzaklıktayız. Ayrıca aracınızda meydana gelen arıza için anında destek olacak ekibimiz alanında deneyimli ustalardan oluşur. Bizi aradığınızda işleyiş şu şekildedir; konum bilgisi, araç bilgisi, yolda kalma nedeni ve hemen ardından dakikalar içerisinde adrese en yakın çekici ekibini yönlendirmektir. Ucuzacekici.com

 

Hızlı ve güvenilir bir çekicimi arıyorsunuz ?

 

 

 

HEDEFLERİMİZ

 

Ucuza Hizmet ve yaşam tarzı olarak belirlediğimiz oto çekici taşımacılığında en iyi noktaya ulaşmak, sürekli kendini geliştirmek, yenilikleri takip etmek ve yeniliği uygulamak. Bizimle iletişme geçtiğiniz andan itibaren tüm hizmet aşamalarında kafanızdaki soru işaretlerini samimi bir şekilde cevaplarız. Çünkü hedefimiz müşterinin memnuniyet odaklı hizmet içeriğini en uygun çekici fiyatları ile sunmaktır. Bununla birlikte Tüm Türkiye’ye hizmet sunan lider şehirler arası araç taşımacılığı sıfatında olmaktan gurur duyarız.

 

VİZYON

 

Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz oto çekici hizmeti ile adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz. Sizlere en iyisini vermek içinde devamlı başarıyı kendimize ilke edinerek çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bünyemiz de barındırdığımız araçlarla yolda kalmış otomobil, minibüs, otobüs, kamyonet gibi araçlarınızı ayırt etmeden hızlı bir şekilde bulunduğu yerden almak ve en yakın yetkili servise ya da istediğiniz yere ulaştırmak bizim önceliğimizdir. Kullandığımız teknolojik sistem sayesinde bizimle iletişime geçtikten sonra aracın bulunduğu adrese gerekli ekipmanı göndermekteyiz. Ekibimizde yer alan her bir personel alanında uzman ve deneyim sahibi olan, güler yüzlü anlayışlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan kişilerdir. Firmamız kendi uzmanlık alanında yöntemlerini sürekli geliştiren, bu alanda öncü olan, Ucuzacekici.com Türkiye’nin güvenilir firması olan ve kendini hep ileride gören, başarı odaklı büyümeyi vizyon edinen alt yapıdadır.

 

MİSYON

 

Türkiye sunmuş olduğumuz şehirler arası araç taşımacılığı ve oto çekici hizmetlerimizde de amacımız müşteri memnuniyetini esas almaktır. Ayrıca müşteri memnuniyet odaklı hizmette güven, istikrarlı ve yenilikçi farklarımız ortaya çıkıyor. Çalışanlarımızın sürekli gelişimini ve motivasyonunu artırmak temel ilkemizdir. Firmamız müşterilere sunduğu güven sayesinde bu günlere gelmiş, samimi ve hoşgörülü anlayış sayesinde kalite konusunda da yolunda emin adımlarla devam etmeye kendine prensip edinmiştir. Siz değerli müşterilerin sadakatini sağlamak ve bize sunmuş olduğunuz fikirleri önemsemek rakiplerimizden üstün olmamızı sağlar. Vermiş olduğunuz fikirler sayesinde sizler için kendimizi sürekli yenilemek ve alanımızı sürekli genişletmek felsefemiz olmuştur. En yakın çekici ekibi kaliteli hizmet ile kendini ön plana çıkarmaktadır. Yarı yolda kaldığınız anda endişeye kapılmadan bulunduğunuz konuma zamanında ulaşmak için tüm ekip ile hazır olarak beklemekteyiz. İlk amacımız müşteri memnuniyeti ve müşteri devamlılığı sağlamak adına en uygun çekici fiyatları listesini siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Aracınız nerde kalırsa kalsın oto çekici ekibimiz her daim yanınızdadır.

 

Call Now Button