İzmir Oto Çekici

İzmir Araç Çekici

İzmir Oto Çekici

Konu oto çekiciler olduğunda bu araçlar günlük yaşamın her anında hayat kurtarıcı olabilmektedir. İzmir’de oto çekicilere olan talep en çok kış mevsiminde belirgin ölçüde artıyor. Ucuza Çekici olarak bu talebin farkındayız. 590’ı aşan müşterimiz ve 86.400 saat mesai süremizle İzmirli müşterilerimize her an her yerde hızlı kurtarma desteği sunuyoruz.

 

Ucuza Çekici servisimiz 10 yılı aşkın süredir sektörün iddialı oyuncularından biri olmaya devam etmektedir. Sadece İzmir’de değil tüm Türkiye illerinde araç taşıma hizmetleri sunuyoruz. İzmir oto çekici hizmetlerimizde tam zamanlı müşteri iletişimi ve araç ulaşımı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Buca’da Hızlı Oto Çekici

İzmir oto çekici servisimiz tüm İzmir ilçelerini kapsamaktadır. Aracınızın çekim işlemi ne tür bir zorlukta olursa olsun işlerinde fazlasıyla tecrübeli uzman ekibimizle aracınızı olduğu yerden hızlıca kurtarıyoruz. İzmir oto kurtarma servislerimiz hafif, orta ve ağır araç çekme olarak üç kategoriye ayrılır. İzmir ilinde bu noktada hem bireysel hem de kurumsal hizmetler veriyoruz.

 

İzmir, Buca’da deneyimli, profesyonel bir araç kurtarma şirketi arıyorsanız şimdi firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimiz bizlere 365 gün, 7/24 ulaşabilirler; 0553 162 74 11 numaramız üzerinden telefon açabilirler. İzmir oto çekici hizmetimiz aynı zamanda web sitemiz üzerinden de verilmektedir. Müşteri hizmetlerimiz derhal İzmir’de bulunduğunuz noktaya en yakın oto çekiciyi tarafınıza yönlendirecektir.

Karabağlar Oto Çekici

Buca’nın yanı sıra hizmet verdiğimiz diğer tüm İzmir ilçeleri arasında Karabağlar ilçesi de yer almaktadır. Karabağlar müşterilerimiz pratik ve güvenilir oto çekici olanakları için tarafımıza ulaşabiliyorlar. Aracınız talep edilen noktadan çekilirken ulaşımınızın güvenlice sağlanması amaçlanır. Tüm Karabağlar müşterilerimiz geniş çaplı araç çekim ve teslim ağımızdan yararlanabilmektedir.

 

Bu ağ sayesinde İzmirli müşterilerimiz ihtiyaçları olan oto çekiciye en hızlı ve kolay şekilde ulaşabiliyor. Müşterilerimiz oto çekicinin taraflarına ulaşmasını beklerken fazla zaman kaybetmezler. Bunun yanı sıra uygun fiyat politikamız ile Ucuza Çekici’de asla şişirilmiş ücretlerle yüzleşmezsiniz. Bizlere ulaşmak için hemen ana sayfada yer alan formu doldurun ve ekibimiz size telefon açsın. Aynı sayfada WhatsApp canlı destek hattımızın olduğunu da görebilirsiniz.

Diğer Hizmet Bölgeleri:
İstanbul Oto Çekici

Bornova’da Oto Çekici

Ucuza Çekici’nin bir diğer iddialı özelliği de araç taşımanın yanı sıra vakanın yaşandığı olay yerinde derhal hasar tetkik ve tamir imkanları da sunabiliyor olmasıdır. Böylece yolda kalmalarına sebep olan araçlarındaki sorunun ne olduğunu merak eden İzmirliler, uzman ekibimizden bu konuda yardım alabilirler. Tüm taşıma süreci üst düzey güvenlik önlemleri ile yerine getirilir. Servislerimizde müşterilerimizi daima ön planda tutuyor ve güler yüzü önemsiyoruz.

Hemen Şimdi Oto Çekici Arayın 0553 162 74 11

Çekici Hizmeti Nasıl verilmektedir?

Aracınızın Yolda arıza yapması veya kaza yapması halinde, eğer kaskonuz yoksa bizlere ulaşarak Çekici talebinde bulunabilirsiniz.
Sizlere bulunduğunuz yerden çektirmek istediğniz yere ister şehir içi ister şehirlerarası olsun en hesaplı fiyat ile Çekici hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimiz içinde Tamirci desteğide bulunmaktadır. Aracınızın marka ve modeline göre oto tamir servisi önerisinde bulunmaktayız.

Oto Kurtarma Hizmeti varmı ?

Aracınız Çamura saplandı veya kaldrıma çıktınız ve aracınız hareket edemez halde ise Kurtarıcı araçlarımızla aracınıza zarar vermeden uzman ve eğitimli
personelimizle Oto Kurtarma hizmeti verilmektedir.

Aracım Çekiciye yüklenirken zarar görürmü ?

Aracınız hangi marka ve Model olursa olsun İşinde uzman ve tecrübeli kadromuzla çekme işle yapıldığı için aracınızın herhangi bir zarar görmesi söz konusu değildir.
Gerek Kurtarıcı ekipmanlarımız gerekse iş tecrübesinden dolayı en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Çekici Ücretleri Nasıl belirleniyor?

Çekici ücretleri; aracınızın binek otomobil veya Ticari araç olması durumunda fiyat farlılığı göstermektedir. Binek araçları Küçük çekici araçları ile çekilmesi sebebiyle
fiyat daha uygun olmaktadır.Ancak aracınızın kazalı veya tekeri kopuk olması durumunda müdahale edecek Kurtarıcı aracının farklılık göstermesinden dolayı azda olsa fiyat değişmektedir.
Daha büyük ticari araçlarda ise Ağır ticari araçlar ile hizmet sağlanmaktadır. Genel olarak şehiriçi veya şehir dışına çektirmek istediğniz aracınızın durum detayları görüşme esnasında sizden bilgi alınır ve en makul fiyat teklifi sizlere sunulur.

İzmir’de 99.5% Destek Bölgesi

İstanbul içinde hızlı çekici

İzmir'de Yol Yardım Hizmeti

Desteklenen Bölgeler

Bergama

Bergama

Konak

Konak

Ödemiş

Ödemiş

Tire

Tire

Menemen

Menemen

Torbalı

Torbalı

Bayındır

Bayındır

Karabağlar

Karabağlar

Kiraz

Kiraz

Kemalpaşa

Kemalpaşa

Buca

Buca

Menderes

Menderes

Bornova

Bornova

Urla

Urla

Kınık

Kınık

Aliağa

Aliağa

Dikili

Dikili

Çiğli

Çiğli

Karşıyaka

Karşıyaka

Beydağ

Beydağ

Çesme

Çesme

Bayraklı

Bayraklı

Seferihisar

Seferihisar

Gaziemir

Gaziemir

Karaburun

Karaburun

Foça

Foça

Selçuk

Selçuk

Güzelbahçe

Güzelbahçe

Narlıdere

Narlıdere

Balçova

Balçova

Call Now Button