İzmit Çekici

İzmit Çekici

0553 162 74 11

İzmit Çekici, Oto Kurtarma

Aracınızın İzmit çekici hizmetine ihtiyaç duyacağı durumlar farklılık gösterebilmektedir. Bazen bir lastik sorunu yüzünden yola devam edemezken bazen de başka bir araçla yaşanan kaza durumu çekici ihtiyacı doğurabilmektedir. Her iki durumda da hizmet alacağınız çekici firmasının talebinizi karşılama süresi en önemli faktörlerden biri olmaktadır. Çünkü çekici hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anların uzun süre çözülememesi yahut hizmet talep ettiğiniz şirketin size ulaşmasında yaşayacağınız bekleme durumu süreci daha da zor bir hale sokabilmektedir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak adına İzmit çekici hizmeti almak istediğinizde 7/24 destek hattımızı arayarak size en yakın ekibin tarafınıza yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde hizmet veren gezici ekiplerimiz lokasyonunuza en kısa sürede ulaşarak ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunacaktır. Böylelikle İzmit oto kurtarma bekleme sürenizi minimuma indirerek, zaman tasarrufuna en yüksek katkıyı gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz. Destek hattımız aracılığıyla oluşturduğunuz talepler doğrultusunda ihtiyacınız olan hizmetin niteliği tespit edilerek yaşadığınız sorunun çeşidine göre uygun görülen çekme aracının yahut teknik ekibin size ulaşması sağlanmaktadır.

İzmit Oto Çekici Modellerimiz

İzmit oto kurtarma işlemlerinde kullanılan çekici araç türleri firmamızın filosunda her ihtiyaca uygun olacak şekilde yer almaktadır. Sizlere sunulan hizmeti gerçekleştirmeye yönelik kabiliyete hangi araç sahipse o araç çeşidinin kurtarma bölgesine ulaşması sağlanmaktadır. Farklı hizmet taleplerine göre farklı çekici araç seçeneklerimizden bazıları şunlardır:

  • Ahtapot Çekici Modeli
  • Çatallı Çekici Modeli
  • Makaralı Transfer Modeli
  • Kayar Platform Modeli

Aracınızın yolda kaldığı gün yaşanan hava şartlarından, aracınızın yolda kalmasına sebep olan sorunun kaynaklarına, araç ağırlığından çekilen araç tipine değin kullanılacak çekici modelinin önemi büyüktür. Her model farklı sorunlara çözüm üreten avantajlara sahip olduğundan hangisinin sizin hizmetiniz için kullanıma uygun olduğuna profesyoneller karar vermelidir. Firmamız İzmit oto çekici hizmetlerinde tecrübeli kadromuzun oluşturduğu yol yardım planları ile kısa sürede kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.

Alanında uzman kişilerin gerçekleştirmediği taşıma planlamaları istenmeyen sonuçlar doğurabilmektedir. Bu sebeple çekici tercihinizi tecrübe ve imkânları hizmet vermeye uygun olan firmalardan yapmanız hem araç güvenliğiniz, hem de istenmeyen kazaların yaşanmaması için akıllıca bir seçim olacaktır.

Hemen Şimdi Oto Çekici Servisimizi Arayın 0553 162 74 11

 

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

Çekici Hizmeti Nasıl Verilmektedir?

Aracınızın yolda arıza yapması veya kaza yapması halinde, eğer kaskonuz yoksa bizlere ulaşarak çekici talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere ister şehir içi ister şehirlerarası olsun en hesaplı fiyat ile çekici hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimiz içinde tamirci desteği de bulunmaktadır. Aracınızın marka ve modeline göre ayrıca oto tamir servisi önerisinde bulunmaktayız.

Oto Kurtarma Hizmetiniz var mı?

Aracınız çamura saplandı ya da kaldırıma çıktınız ve tamamen hareket edemez hale geldiyse kurtarıcı araçlarımızla aracınıza zarar vermeden uzman ve eğitimli personelimizle oto kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Aracım çekiciye yüklenirken zarar görür mü?

Aracınız hangi marka ve model olursa olsun işinde uzman ve tecrübeli kadromuzla yapılan çekme işleminde aracınızın herhangi bir zarar görmesi söz konusu olmaz. Gerek kurtarıcı ekipmanlarımız gerekse iş tecrübemiz sayesinde sizlere daima en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Çekici Ücretleri Nasıl Belirleniyor?

Çekici ücretleri; aracınızın binek otomobil veya ticari araç olması durumunda fiyat farklılığı göstermektedir. Binek araçlar küçük çekici araçları ile çekilmesi sebebiyle fiyatları daha uygun olmaktadır. Ancak aracınızın kazalı veya tekerleği kopuk olması durumunda müdahale edecek kurtarıcı aracın farklılık göstermesinden dolayı fiyatlar küçük oranda değişmektedir. Daha büyük ticari araçlarda ise ağır ticari araçlar ile hizmet sağlanmaktadır. Genel olarak şehir içi veya şehir dışına çektirmek istediğiniz aracınızın detaylarına dair görüşme esnasında sizden bilgi alınır ve en makul fiyat teklifi sunulur.

İzmit Çekici

İzmit Oto Çekici

İzmit Oto Kurtarıcı

0553 162 74 11  

Call Now Button