Kahramanmaraş Çekici

Kahramanmaraş Çekici

Kahramanmaraş Çekici

Oto çekici endüstrisi tüketici eğilimlerinin sektörü büyük oranda şekillendirdiği, son zamanlarda önemi ve popülerliği giderek daha fazla oranda artan bir hizmet kolu olmuştur. Ucuza Çekici olarak bu ihtiyacın farkındayız ve Kahramanmaraş’a 7/24 oto çekici ve oto kurtarma servisleri sunmaktayız. Kahramanmaraş gibi illerimizde yollardaki artan araç sayısı çekici gereksinimi yükseltti. Bu da daha fazla oranda kurtarma ve çekici hizmetlerine veya diğer basit ve hızlı yol yardımı ihtiyaçlarına neden oluyor. 590’ı aşan müşterimiz ve 86.400 saat mesai süremiz ile tüm Kahramanmaraş müşterilerimizin yanındayız.

 

 • Oto çekiciler günlük iş hayatının içerisinde sayısız zorluğunda üstesinden gelen hizmet araçları olmaktadır.
 • Ucuza Çekici olarak bu rekabetçi zorluğun farkındayız.
 • Kahramanmaraş’taki oto kurtarma popülerliğimizi korumak adına her türlü zorluğu aşmak üzere kendimizi daima güncel ve modern tutuyoruz.
 • Her an tetikte ve hazır bekleyen oto kurtarma araçlarımız ile tüm Kahramanmaraş’a hızlı ve güvenilir oto çekici servisleri sunuyoruz.

Kahramanmaraş Çekici 

Araçlarda yaşanan sorunlar mevsime göre de değişebilmektedir. Her mevsim hizmetinizde olan Kahramanmaraş çekiciden dilediğiniz an destek talep etmeniz mümkündür. Yaz aylarında, özellikle de sıcak yerlerde yolculuk yaptığımızda araçlar hararet yapabilmektedir. Motorda arızalar oluşabilmekte ve bir de engebeli bir arazi üzerindeysek bu olasılığın gerçekleşmesi yüksek bir ihtimal haline gelmektedir. Kış aylarında ise kışın sert ve karlı yaşandığı illerde araç motorlarının donması, tekerleklere zincir takılsa veya kış lastiği kullanılsa bile araçların yollarda kayarak kaza yapması çokça yaşanan bir durumdur. Hatta bu şekilde araçların kayması ile çoğu zaman zincirleme kazalar meydana gelmektedir.

İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerde her yıl sıkça bu kazaları görüyor veya haberlerini okuyoruz. Buzlu yollarda genelde küçük otomobillerin kazalarıyla karşılaşsak da, ağır vasıta araçlar da bu durumu yaşıyor ve maalesef ki bunun sonuçları daha ağır olabiliyor. Kahramanmaraş oto çekici olarak size en kaliteli ve en geniş yelpazeli hizmeti sunuyoruz. Sadece küçük ticari araçlara değil aynı zamanda motosiklet ve ağır vasıtalara da hizmet veriyoruz.

Kahramanmaraş Çekici Hizmetlerimiz

Kahramanmaraş oto kurtarmanın size sunduğu hizmetleri şu şekilde anlatabiliriz.

 • Kahramanmaraş ve çevresinde yollara hâkim, işini profesyonel şekilde yapan personellerle çalışıyoruz.
 • Marka, model ağır vasıta, küçük otomobil veya motosiklet fark etmeksizin her türlü araca hizmet veriyoruz.
 • 7/24 günün her saatinde ulaşma olanağı sağlıyoruz.
 • Uygun fiyatlarla tüm halka hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Günlük hayatınızda gerek iş, gerekse de tatil için çıktığınız uzun yolculuklarda başınıza birçok olay gelebilir. Aracınızın lastiği patlayabilir, aracın motor aksanında veya elektrik aksanında arızalar oluşabilir ve bunun sonucunda aracınız hareket etmeyerek yolda kalır. Karşılaştığınız bu zorlayıcı durumlarda Kahramanmaraş çekici yanınızda. Bir dağın başında veya yolun ortasında mı kaldınız? Evinizin önüne park ettiğiniz aracınız çalışmıyor çünkü farları, lambayı veya radyoyu açık unuttunuz ve akünüz mü bitti? Kahramanmaraş oto kurtarmaya ulaşarak, her türlü profesyonel desteği alabilirsiniz. Bırakın uzun yıllardır bu sektörde olan, deneyimli ve işinin ehli ustalarımız size en kısa sürede ulaşıp aracınıza zarar vermeden en doğru işlemleri uygulayarak sorunları çözsün. Üstelik bunu bütçenize zarar vermeyecek ücretlendirmelerle gerçekleştirmenin garantisini veriyoruz. Kalite arıyorsanız Kahramanmaraş çekici ile doğru adrestesiniz.

Dulkadiroğlu Oto Çekici

Kahramanmaraş’ta tam oto çekici desteği verdiğimiz ilçeler arasında Dulkadiroğlu da bulunmaktadır. Ucuza Çekici olarak Kahramanmaraş’a hız, güvenlik, işçilik ve uygun fiyat garantisi vaat ediyoruz. Tüm bunları yaparken değişen müşteri ihtiyaçlarını yakından takip ediyor ve bu gereksinimlere hızlıca cevap veriyoruz. Çekicilerimiz küçük, orta ve büyük sınıftan tüm araçları çekebilmekte ve istenilen noktaya süratle taşıyabilmektedir. Dulkadiroğlu ilçesinde hızlı oto çekici ihtiyacı için şimdi bizleri arayabilir, web sayfamızdaki formu doldurabilir ya da WhatsApp canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

Afşin Oto Çekici

Kahramanmaraş’ta oto kurtarma ve oto çekici servislerimiz tüm ilçeleri kapsamaktadır. Tıpkı Afşin ilçesi gibi Kahramanmaraş ilinin tüm bölgelerini kapsama alanımız içine almış durumdayız.

 

 • Ucuza Çekici uzun süredir oto çekici sektöründe bulunan en tecrübeli markalar arasındadır ve bu anlamda güçlü bir oyuncudur.
 • Markamız Afşin gibi tüm Kahramanmaraş ilçelerine oto kurtarma hizmeti verirken birbirinden farklı özelliklere sahip olan ve farklı ihtiyaçları karşılayabilen modern araçlardan yararlanır.
 • Hizmetlerimizde daima kaliteyi hedefliyor ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz.

Türkoğlu Oto Çekici

Türkoğlu ilçesinde oto çekici ve kurtarma servisi almak için bizlere doğrudan web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte isterseniz adres bilgilerinizi ana sayfamızdaki forma girebilir ve bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz sizlere ulaşacak ve derhal aracınızı istenilen noktaya götürecektir. Son olarak bir WhatsApp destek hattımız olduğunu da belirtelim. Müşterilerimizin araçları çekilirken onlara güvenli ulaşım imkanı da sağlıyoruz.

Hemen Şimdi Oto Çekici Servisimizi Arayın 0553 162 74 11

Çekici Hizmeti Nasıl Verilmektedir?

Aracınızın yolda arıza yapması veya kaza yapması halinde, eğer kaskonuz yoksa bizlere ulaşarak çekici talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere ister şehir içi ister şehirlerarası olsun en hesaplı fiyat ile çekici hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimiz içinde tamirci desteği de bulunmaktadır. Aracınızın marka ve modeline göre ayrıca oto tamir servisi önerisinde bulunmaktayız.

Oto Kurtarma Hizmetiniz var mı?

Aracınız çamura saplandı ya da kaldırıma çıktınız ve tamamen hareket edemez hale geldiyse kurtarıcı araçlarımızla aracınıza zarar vermeden uzman ve eğitimli personelimizle oto kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Aracım çekiciye yüklenirken zarar görür mü?

Aracınız hangi marka ve model olursa olsun işinde uzman ve tecrübeli kadromuzla yapılan çekme işleminde aracınızın herhangi bir zarar görmesi söz konusu olmaz. Gerek kurtarıcı ekipmanlarımız gerekse iş tecrübemiz sayesinde sizlere daima en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Çekici Ücretleri Nasıl Belirleniyor?

Çekici ücretleri; aracınızın binek otomobil veya ticari araç olması durumunda fiyat farklılığı göstermektedir. Binek araçlar küçük çekici araçları ile çekilmesi sebebiyle fiyatları daha uygun olmaktadır. Ancak aracınızın kazalı veya tekerleği kopuk olması durumunda müdahale edecek kurtarıcı aracın farklılık göstermesinden dolayı fiyatlar küçük oranda değişmektedir. Daha büyük ticari araçlarda ise ağır ticari araçlar ile hizmet sağlanmaktadır. Genel olarak şehir içi veya şehir dışına çektirmek istediğiniz aracınızın detaylarına dair görüşme esnasında sizden bilgi alınır ve en makul fiyat teklifi sunulur.

Kahramanmaraş’ta 98% Destek Bölgesi

İstanbul içinde hızlı çekici

Kahramanmaraş'ta Çekici Hizmeti

Desteklenen Bölgeler

Türkoğlu

Türkoğlu

Pazarcık

Pazarcık

Onikişubat

Onikişubat

Nurhak

Nurhak

Göksun

Göksun

Elbistan

Elbistan

Ekinözü

Ekinözü

Dulkadiroğlu

Dulkadiroğlu

Çağlayancerit

Çağlayancerit

Andırın

Andırın

Afşin

Afşin

Call Now Button