Malatya Çekici

Malatya Çekici

Araç çekme işleminin kendine özgü bir hizmet çerçevesi, ihtiyaç niteliği ve risk faktörü vardır. Her çekme hizmetinde mevcut kulvarların özenle tasarlanması gerekmektedir. Herhangi birinde yapılacak yanlış hesaplama yahut eksik uygulama planı neticesinde alınan hizmetin kalitesi düşeceği gibi, başka olumsuz sonuçlara da sebebiyet verilebilir. Bu nedenle bu kategorilerin firmamız tarafından Malatya çekici taleplerinde ihtimam içinde uygulanması esastır.

0553 162 74 11

Malatya Çekici Hizmetlerimiz

İhtiyaç anında sırasıyla;

  • Hizmet Çerçevesi

Mobil hat veya online başvuru üzerinden ulaşan müşterinin Malatya oto çekici ihtiyacının hangi kapsamda olduğu belirlenir. Bu kapsam neticesinde kullanılacak çekici aracın özellikleri ve teknoloji ürünleri listelenerek bir kurtarma planı oluşturulur. Kurtarılacak yahut teknik destek verilecek aracın lokasyonuna en hızlı rotasyon üzerinden varılacak şekilde yol güzergâhı seçilir.

  • İhtiyaç Niteliği

Talebiniz doğrultusunda konumunuza yönlendirilen teknik ekibin ön incelemesi sonucu yola devam edebilmeniz için gerekli bir müdahale varsa; bu müdahalenin ihtiyaç duyduğu ekstra teknik ekipman koordine merkezimiz tarafından hızla ekibe ulaştırılarak araç müdahaleniz gerçekleştirilir. Eğer aracınız müdahale edilmeksiniz çekilmeye ihtiyaç duyuyorsa ya da sizin isteğiniz bu yönde ise uzman ekip tarafından müdahalesiz şekilde Malatya çekici işlemine başlanır. İhtiyacınızın niteliği neyi gerektiriyorsa, işlem o şekilde organize edilir.

  • Risk Faktörü

MALATYA OTO KURTARMA

Malatya oto kurtarma faaliyetlerini yıllara dayanan tecrübesiyle sektörün en profesyonel uygulamalarını yürüterek gerçekleştiren firmamızın çekme işlemlerinde verdiği hizmetin son plan kategorisini risk faktörü oluşturur. Bu kategori sizin, aracınızın, müdahale ekibinin ve çekme hizmetinin güvenliğini sağlamak adına gerekli hesaplama ve zamanlama işinin yapılmasını içerir. Risk faktörü hesaba katılmadan uygulanan çekme işlemlerinde istenmeyen sonuçların ortaya çıkması, herhangi bir maddi zararın önlenememesi kaçınılmazdır. Bu sebeple Malatya oto çekici uzman ekibinin müdahalesine dair hazırlanan koordine planında; aracın çekileceği bölge şartlarından, aracın yaşadığı arıza sonrası gereken güvenlik önlemlerine kadar tüm ayrıntılarıyla hesaplanmış bir risk raporu işlemin sorunsuz gerçekleşmesine hizmet eder.

İtina ile hazırlanan çalışma planları neticesinde aracınızın çekme işlemi firmamız tarafından sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir. Malatya oto çekici hizmetleri alanında sektörel faaliyetlerini ar-ge çalışmalarıyla destekleyen şirketimiz, güvenilirlik politikasını ön planda tutmaktadır. Nerede olursanız olun destek hattımız ve online platformumuz üzerinden bizlere ulaşarak yol yardım işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz

 Çekici çağırmak için Ara !

0553 162 74 11  

Malatya Çekici

MALATYA ÇEKİCİ NUMARASI

MALATYA OTO KURTARICI

MALATYA ARAÇ ÇEKİCİ

Call Now Button