Manisa Oto Çekici

Tokat Çekici

MANİSA ÇEKİCİ

Şehir içi ve şehirlerarası yolculuklarda yaşanan aksaklıklar neticesinde Manisa oto kurtarma ihtiyaçlarının içeriği birbirinden farklıdır. Şehir içi yolculuklarda araç arızalarına müdahale daha zordur. Çünkü hem araç sahiplerinin günlük işlerini aksatan bir yolculuk sorunu doğmuş olur, hem de çekilmesi gereken aracın sorumluluğunu üstlenmeleri, gerekirse refakat ederek zaman harcamaları gerekir. Nerede olursanız olun bulunduğunuz konuma en hızlı şekilde ulaşarak kurtarma hizmetini gerçekleştirebilecek nitelikte firmalarla çalışmanız; hem zaman hem de maddi kazanç sağlamanızda etkin rol oynamaktadır.

Çekici hizmetlerinde sektörün öncüsü firmamızın sunduğu Manisa çekici hizmetleri sayesinde yol yardım ve araç çekme işlemlerinde yaşanan olumsuzluklar artık geride kaldı. Alacağınız çekici hizmetinin zaman tasarrufunuza katkı sağlaması bakımından; firmamız bünyesinde geliştirilen kurtarma operasyon planları, mesleki donanımlı personel ve teknoloji harikası araçlarımız, araç çekme işlemlerinizi verimli şekilde gerçekleştirmek adına hizmetinizdedir. Aynı zamanda yalnızca yol yardım ihtiyaçlarınız için değil yerinden çekim işlemleriniz için de talepte bulunabilir, aracınızın ulaşmasını istediğiniz yere en güvenli ve hızlı şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

 • Manisa Çekici

  Manisa oto çekici hizmetleri bünyesinde müşterilerimiz için sunulan araç çekme faaliyetleri hem yol yardım, hem de yerinden çekme hizmetleri bakımından iki ana başlıktan oluşmaktadır. Yol yardım hizmetlerinde araç arızalarına dair hafif teknik destek, trafik kazaları sonucu çekici ihtiyacı için uzman kurtarma ekibi gibi ihtiyaca yönelik hizmetler sunulmaktadır. Yerinden araç çekim işlemlerinde ise farklı ihtiyaçlar söz konusu olduğundan yol yardım hizmetinin dışında imkânlar gerekmektedir.

  Manisa oto kurtarma hizmetlerine ek olarak yerinden çekim işlemleri de gerçekleştiren firmamızın bu faaliyet için sundukları imkân ve müdahale planları şunlardır:

  • Otopark, tamirci veya servis alanlarından araçlarının teslim alınmasını isteyen müşterilere yönelik araç taşıma hizmetleri
  • Bulunduğu ilçeden başka bir bölgeye taşınması istenen araçlar için sunulan taşıma hizmetleri
  • Birden fazla araç için aynı anda taşıma talebi bulunan müşterilere yönelik araç taşıma hizmetleri
  • Hasar, arıza vb. sebeplerden ötürü hareket kabiliyeti olmayan araçlarını yerinden çekim ile taşımak isteyenlere yönelik taşıma hizmetleri
  • Araç teslim noktasından daha sonra tekrar alınmak üzere randevulu şekilde hizmet talep eden araç sahiplerine yönelik taşıma hizmetleri

  Manisa çekici hizmetleri içinde yer almaktadır. İhtiyacınız olduğu her an, web sitemiz üzerinden 7/24 hizmet talep edebilirsiniz.

   

MANİSA OTO KURTARMA

Manisaoto kurtarma nın size sunduğu hizmetleri şu şekilde anlatabiliriz.

 • 1-Manisa ve çevresinde yollara hâkim, işini profesyonel şekilde yapan personellerle çalışıyoruz.
 • Marka, model ağır vasıta, küçük otomobil veya motosiklet fark etmeksizin her türlü araca hizmet veriyoruz.
 • 7/24 günün her saatinde ulaşma olanağı sağlıyoruz.
 • Uygun fiyatlarla tüm halka hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Tokat Oto Kurtarma

Hemen Şimdi Oto Çekici Servisimizi Arayın

0553 162 74 11

Çekici Hizmeti Nasıl Verilmektedir?

Aracınızın yolda arıza yapması veya kaza yapması halinde, eğer kaskonuz yoksa bizlere ulaşarak çekici talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere ister şehir içi ister şehirlerarası olsun en hesaplı fiyat ile çekici hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimiz içinde tamirci desteği de bulunmaktadır. Aracınızın marka ve modeline göre ayrıca oto tamir servisi önerisinde bulunmaktayız.

Oto Kurtarma Hizmetiniz var mı?

Aracınız çamura saplandı ya da kaldırıma çıktınız ve tamamen hareket edemez hale geldiyse kurtarıcı araçlarımızla aracınıza zarar vermeden uzman ve eğitimli personelimizle oto kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Aracım çekiciye yüklenirken zarar görür mü?

Aracınız hangi marka ve model olursa olsun işinde uzman ve tecrübeli kadromuzla yapılan çekme işleminde aracınızın herhangi bir zarar görmesi söz konusu olmaz. Gerek kurtarıcı ekipmanlarımız gerekse iş tecrübemiz sayesinde sizlere daima en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Çekici Ücretleri Nasıl Belirleniyor?

Çekici ücretleri; aracınızın binek otomobil veya ticari araç olması durumunda fiyat farklılığı göstermektedir. Binek araçlar küçük çekici araçları ile çekilmesi sebebiyle fiyatları daha uygun olmaktadır. Ancak aracınızın kazalı veya tekerleği kopuk olması durumunda müdahale edecek kurtarıcı aracın farklılık göstermesinden dolayı fiyatlar küçük oranda değişmektedir. Daha büyük ticari araçlarda ise ağır ticari araçlar ile hizmet sağlanmaktadır. Genel olarak şehir içi veya şehir dışına çektirmek istediğiniz aracınızın detaylarına dair görüşme esnasında sizden bilgi alınır ve en makul fiyat teklifi sunulur.

0553 162 74 11 

Call Now Button