Mersin Çekici

mersin oto çekici

Mersin Çekici

Ucuza Çekici, Türkiye’nin en yoğun nüfuslu liman kentlerinden Mersin’de hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı araç kurtarma hizmetleri sunmaktadır. Ucuza Çekici olarak hizmetlerimiz tüm Türkiye’yi kapsamaktadır ve buna Mersin ilimiz de dahildir. 7/24 aktif oto çekici servislerimizle tüm Türkiye’den 590’ı aşan daimi müşterimiz ve 86.400 saat mesai süremiz bulunuyor. Bu yönüyle Mersin’in tüm noktalarına hızlı oto kurtarma desteği veriyoruz.

 

  1. 10 yılı aşkın süredir sektördeyiz.
  2. Bu da müşterilerimize en iyi araç kurtarma ve yol yardımını en iyi fiyattan sunmamıza imkan vermektedir.
  3. Araç taşıma hizmetlerimiz süresince Mersin müşterilerimiz bizlerden tam zamanlı müşteri iletişimi ve özel araç ulaşım imkanları almaktadır.
  4. Oto yol yardım araçlarımız Mersin’in 13 ilçesini de içine alır.

Akdeniz İlçesinde Mersin Oto Çekici

Ucuza Çekici, Akdeniz ilçesinde oto çekici servisi veriyor. Oto çekici hizmetinde, hizmet almadan önce servisin fiyatını öğrenmek önem taşır. Zira kimi servisler müşteriye özel fiyat çıkarabilir. Ucuza Çekici’de asla beklenmedik araç çekim ve taşıma ücretleri ile karşılamazsınız. Tüm Mersinli müşterilerimize her zaman en adil fiyatlandırmayı sunuyoruz. Gelişmiş araç çekim ekipmanlarımız ve çalışanlarımız ile üstesinden gelemediğimiz zorluk bulunmamaktadır.

 

Mersin, Akdeniz’de hafif, orta ve ağır oto kurtarma servisi vermekteyiz. Aracınızın nerede bulunduğu bildirin ve hızlıca yerinden kurtaralım. Çekilen aracınız ardından güvenle hedeflenen lokasyona taşınır. Ucuza Çekici, Mersin’de hem bireysel hem de kurumsal oto çekici olarak çalışır. Çekim işleminin ardından bizlerden faturanızı alabilirsiniz. Tüm Mersin’e bir telefon (0553 162 74 11) kadar yakınız.

Anamur Oto Kurtarma Servisi

Akdeniz, Mersin’in en büyük ilçelerinden biri. Bu yönüyle Mersin’in diğer tüm büyük ilçeleri da kapsama alanımızdadır. Anamur, Akdeniz’den son en çok oto çekici talebi aldığımız ilçe oluyor. Burada, oto kurtarma, oto çekim ve yol yardımı veriyoruz. Kapsamı geniş araç çekim ağımız ile taşıtınızı bulunduğu yerden süratle alarak minimum bekleme süresi vaat ediyoruz. Anamur ilçesindeki Mersin müşterilerimiz bizlere hem web sitemizdeki form üzerinden hem de telefon açarak ulaşabilirler. Ayrıca kullanımı kolay WhatsApp canlı destek hattımız da bulunuyor.

Diğer Hizmet Bölgeleri:
İstanbul Oto Çekici

Aydıncık’ta Yol Yardımı

  • Mersin, Aydıncık’ta tüm müşterilerimize hızlı hasar tetkik ve tamir sunuyoruz.
  • Araç taşıma işlemleri endüstriyel standartlarda yerine getirilmekte ve risk faktörleri ekarte edilmektedir.
  • İşlerinde profesyonel ekibimiz ile güler yüzü daima önemsiyoruz.
  • Aydıncık gibi Mersin’in tüm ilçelerinde aynı anda birden fazla araç çekim olanağı vermekteyiz.

Hemen Şimdi Oto Çekici Arayın 0553 162 74 11

Çekici Hizmeti Nasıl verilmektedir?

Aracınızın Yolda arıza yapması veya kaza yapması halinde, eğer kaskonuz yoksa bizlere ulaşarak Çekici talebinde bulunabilirsiniz.
Sizlere bulunduğunuz yerden çektirmek istediğniz yere ister şehir içi ister şehirlerarası olsun en hesaplı fiyat ile Çekici hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimiz içinde Tamirci desteğide bulunmaktadır. Aracınızın marka ve modeline göre oto tamir servisi önerisinde bulunmaktayız.

Oto Kurtarma Hizmeti varmı ?

Aracınız Çamura saplandı veya kaldrıma çıktınız ve aracınız hareket edemez halde ise Kurtarıcı araçlarımızla aracınıza zarar vermeden uzman ve eğitimli
personelimizle Oto Kurtarma hizmeti verilmektedir.

Aracım Çekiciye yüklenirken zarar görürmü ?

Aracınız hangi marka ve Model olursa olsun İşinde uzman ve tecrübeli kadromuzla çekme işle yapıldığı için aracınızın herhangi bir zarar görmesi söz konusu değildir.
Gerek Kurtarıcı ekipmanlarımız gerekse iş tecrübesinden dolayı en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Çekici Ücretleri Nasıl belirleniyor?

Çekici ücretleri; aracınızın binek otomobil veya Ticari araç olması durumunda fiyat farlılığı göstermektedir. Binek araçları Küçük çekici araçları ile çekilmesi sebebiyle
fiyat daha uygun olmaktadır.Ancak aracınızın kazalı veya tekeri kopuk olması durumunda müdahale edecek Kurtarıcı aracının farklılık göstermesinden dolayı azda olsa fiyat değişmektedir.
Daha büyük ticari araçlarda ise Ağır ticari araçlar ile hizmet sağlanmaktadır. Genel olarak şehiriçi veya şehir dışına çektirmek istediğniz aracınızın durum detayları görüşme esnasında sizden bilgi alınır ve en makul fiyat teklifi sizlere sunulur.

Mersin’de 99.5% Destek Bölgesi

İstanbul içinde hızlı çekici

Mersin'de Yol Yardım Hizmeti

Desteklenen Bölgeler

Akdeniz

Akdeniz

Anamur

Anamur

Aydıncık

Aydıncık

Bozyazı

Bozyazı

Çamlıyayla

Çamlıyayla

Erdemli

Erdemli

Gülnar

Gülnar

Mezitli

Mezitli

Mut

Mut

Silifke

Silifke

Tarsus

Tarsus

Toroslar

Toroslar

Yenişehir

Yenişehir

Call Now Button