Mersin Oto Kurtarma

Mersin Çekici

0553 162 74 11

Ucuza Çekici, Türkiye’nin en yoğun nüfuslu liman kentlerinden Mersin’de hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı araç kurtarma hizmetleri sunmaktadır. Ucuza Çekici olarak hizmetlerimiz tüm Türkiye’yi kapsamaktadır ve buna Mersin ilimiz de dahildir. 7/24 aktif oto çekici servislerimizle tüm Türkiye’den 590’ı aşan daimi müşterimiz ve 86.400 saat mesai süremiz bulunuyor. Bu yönüyle Mersin’in tüm noktalarına hızlı oto kurtarma desteği veriyoruz.

 

  1. 10 yılı aşkın süredir sektördeyiz.
  2. Bu da müşterilerimize en iyi araç kurtarma ve yol yardımını en iyi fiyattan sunmamıza imkan vermektedir.
  3. Araç taşıma hizmetlerimiz süresince Mersin müşterilerimiz bizlerden tam zamanlı müşteri iletişimi ve özel araç ulaşım imkanları almaktadır.
  4. Oto yol yardım araçlarımız Mersin’in 13 ilçesini de içine alır.

 Mersin Oto Çekici

Ucuza Çekici, Akdeniz ilçesinde oto çekici servisi veriyor. Oto çekici hizmetinde, hizmet almadan önce servisin fiyatını öğrenmek önem taşır. Zira kimi servisler müşteriye özel fiyat çıkarabilir. Ucuza Çekici’de asla beklenmedik araç çekim ve taşıma ücretleri ile karşılamazsınız. Tüm Mersinli müşterilerimize her zaman en adil fiyatlandırmayı sunuyoruz. Gelişmiş araç çekim ekipmanlarımız ve çalışanlarımız ile üstesinden gelemediğimiz zorluk bulunmamaktadır.

 

Mersin, Akdeniz’de hafif, orta ve ağır oto kurtarma servisi vermekteyiz. Aracınızın nerede bulunduğu bildirin ve hızlıca yerinden kurtaralım. Çekilen aracınız ardından güvenle hedeflenen lokasyona taşınır. Ucuza Çekici, Mersin’de hem bireysel hem de kurumsal oto çekici olarak çalışır. Çekim işleminin ardından bizlerden faturanızı alabilirsiniz. Tüm Mersin’e bir telefon (0553 162 74 11) kadar yakınız.

 Oto Kurtarma Servisi

Akdeniz, Mersin’in en büyük ilçelerinden biri. Bu yönüyle Mersin’in diğer tüm büyük ilçeleri da kapsama alanımızdadır. Anamur, Akdeniz’den son en çok oto çekici talebi aldığımız ilçe oluyor. Burada, oto kurtarma, oto çekim ve yol yardımı veriyoruz. Kapsamı geniş araç çekim ağımız ile taşıtınızı bulunduğu yerden süratle alarak minimum bekleme süresi vaat ediyoruz. Anamur ilçesindeki Mersin müşterilerimiz bizlere hem web sitemizdeki form üzerinden hem de telefon açarak ulaşabilirler. Ayrıca kullanımı kolay WhatsApp canlı destek hattımız da bulunuyor.

Diğer Hizmet Bölgeleri:
İstanbul Oto Çekici

Mersin Yol Yardımı

  • Mersinde  tüm müşterilerimize hızlı hasar tetkik ve tamir sunuyoruz.
  • Araç taşıma işlemleri endüstriyel standartlarda yerine getirilmekte ve risk faktörleri ekarte edilmektedir.
  • İşlerinde profesyonel ekibimiz ile güler yüzü daima önemsiyoruz.
  • Aydıncık gibi Mersin’in tüm ilçelerinde aynı anda birden fazla araç çekim olanağı vermekteyiz.
  • Mezitli Çekici
  • Mezitli Oto Kurtarma

Hemen Şimdi Oto Çekici Arayın 0553 162 74 11

Call Now Button