Van Oto Çekici

Van Oto Çekici

Van Oto Çekici

Ucuza Çekici Van ilçe ve mahallerine hızlı ve güvenilir oto çekici hizmeti vermektedir. Oto çekiciler herkes için büyük önem taşıyan ve insanların hayatlarını kolaylaştıran bir servis olarak öne çıkıyor. Özellikle Van’daki çetin kış aylarında oto çekicilere olan ihtiyaç daha da artmaktadır. Ucuza Çekici, Van’ın oto çekici ihtiyaçlarına cevap vermek için gelişmiş hizmet olanakları sunar. 590’ı aşan müşterimiz ve 86.400 saat mesai süremiz ile her an ve her yerde yardımınıza koşuyoruz.

 

Ucuza Çekici sadece Van’a hizmet vermemektedir. Oto çekici araçlarımız bu anlamda tüm Türkiye’yi kapsıyor. Oto çekici sektöründe 10 yılı aşan tecrübemiz; hızlı ve güvenli araç taşıma olanaklarımız vardır. Yardımınıza koştuğumuz sürede sizlere tam zamanlı müşteri iletişimi ve müşteri ulaşımı sağlıyoruz. Bahçesaray, Van’da en çok oto çekici hizmeti verdiğimiz lokasyonlardan biri.

Bahçesaray’da Oto Çekici

Van oto çekici noktasında şehrin bütün ilçeleri kapsama alanımızda. Ne tür bir oto çekici servisine ihtiyacınız olursa olsun tam donanımlı çekicilerimiz ve görevlerinde fazlasıyla tecrübeli ekibimizle profesyonel hizmet alacağınızı garanti ediyoruz. Çekicimiz belirtilen bölgeye kısa sürede gelir ve aracınız güvenle kurtarılır. Ardından hedeflenen noktaya aktarımı sağlanır. Hizmetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal olup hafif, orta ve ağır araç çekme olanaklarımız bulunuyor.

 

Van, Bahçesaray’da tecrübeli ve profesyonel oto kurtarma şirketlerinden yardım almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizleri 0553 162 74 11 numaramızdan kolayca arayabilir ve doğrudan müşteri hizmetlerimizle görüşerek hızlıca oto çekici talep edebilirsiniz. Ucuza Çekici olarak 365 gün, 7/24 Van’a hizmet veriyoruz. Talep ve randevular için web sitemizde bir form bulunmaktadır ve aynı zamanda WhatsApp butonu üzerinden WhatsApp iletişim servisimize de bağlanabilirsiniz.

Başkale Oto Çekici

Bahçesaray dışında hizmet verdiğimiz diğer Van ilçeleri arasında Başkale var. Başkale müşterilerimiz pratik ve güvenilir oto çekici servisleri için bizlere ulaşabilir. Arabanız Başkale’deki noktasından çekilirken sizlerin ulaşımını da güvenle sağlıyoruz. Başkale bölgesinde yer alan Vanlı müşterilerimiz araç çekim ve teslim ağımızın tüm olanaklarından anında yararlanırlar.

 

Van oto çekici ağımız yılın her günü aktiftir. Bu da tüm Van’a hızlı ve kolay şekilde ulaşmamıza olanak tanıyor. Ucuza Çekici’de tüm profesyonel oto kurtarma servislerimiz uygun fiyatlıdır. Müşterilerimiz burada adaletsiz fiyatlandırmalar ile karşılaşmaz. Ekonomik Van oto çekici servislerimiz akü takviye ve yakıt desteğini dahi kapsıyor.

Diğer Hizmet Bölgeleri:
İstanbul Oto Çekici

Çaldıran Oto Çekici Servisi

  • Çaldıran gibi tüm Van ilçelerinde araç çekimin yanı sıra hasar tetkik ve hasar tamir olanakları sunuyoruz.
  • Bu sayede Vanlı müşterilerimizin otomobillerindeki sorunu olay yerinde çözüme kavuşturabiliyoruz.
  • Ucuza Çekici, Van’a verdiği oto çekici hizmetlerinde hem şehir içi hem de şehir dışı taşıma yapar ve bunu üst düzey güvenlik önlemleri ile yerine getirir.
  • Van oto çekicisi olarak güler yüz ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Hemen Şimdi Oto Çekici Arayın 0553 162 74 11

Çekici Hizmeti Nasıl verilmektedir?

Aracınızın Yolda arıza yapması veya kaza yapması halinde, eğer kaskonuz yoksa bizlere ulaşarak Çekici talebinde bulunabilirsiniz.
Sizlere bulunduğunuz yerden çektirmek istediğiniz yere ister şehir içi ister şehirlerarası olsun en hesaplı fiyat ile Çekici hizmeti vermekteyiz.
Hizmetlerimiz içinde Tamirci desteği de bulunmaktadır. Aracınızın marka ve modeline göre oto tamir servisi önerisinde bulunmaktayız.

Oto kurtarma hizmeti var mı?

Aracınız Çamura saplandı veya kaldrıma çıktınız ve aracınız hareket edemez halde ise Kurtarıcı araçlarımızla aracınıza zarar vermeden uzman ve eğitimli
personelimizle Oto Kurtarma hizmeti verilmektedir.

Aracım çekiciye yüklenirken zarar görür mü?

Aracınız hangi marka ve Model olursa olsun İşinde uzman ve tecrübeli kadromuzla çekme işle yapıldığı için aracınızın herhangi bir zarar görmesi söz konusu değildir.
Gerek Kurtarıcı ekipmanlarımız gerekse iş tecrübesinden dolayı en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Çekici Ücretleri Nasıl belirleniyor?

Çekici ücretleri; aracınızın binek otomobil veya Ticari araç olması durumunda fiyat farlılığı göstermektedir. Binek araçları Küçük çekici araçları ile çekilmesi sebebiyle
fiyat daha uygun olmaktadır.Ancak aracınızın kazalı veya tekeri kopuk olması durumunda müdahale edecek Kurtarıcı aracının farklılık göstermesinden dolayı azda olsa fiyat değişmektedir.
Daha büyük ticari araçlarda ise Ağır ticari araçlar ile hizmet sağlanmaktadır. Genel olarak şehiriçi veya şehir dışına çektirmek istediğniz aracınızın durum detayları görüşme esnasında sizden bilgi alınır ve en makul fiyat teklifi sizlere sunulur.

Van’da 99.5% Destek Bölgesi

İstanbul içinde hızlı çekici

Van'da Yol Yardım Hizmeti

Desteklenen Bölgeler

Bahçesaray

Bahçesaray

Başkale

Başkale

Çaldıran

Çaldıran

Çatak

Çatak

Edremit

Edremit

Erciş

Erciş

Gevaş

Gevaş

Gürpınar

Gürpınar

İpekyolu

İpekyolu

Muradiye

Muradiye

Özalp

Özalp

Saray

Saray

Tuşba

Tuşba

Call Now Button